TSC Facility: O nás

Šetříme váš čas a energii.

Kdo jsme

Týmová práce je pro nás klíčová. Funguje.

Všechny služby facility managementu centralizované pod jednou střechou.

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti facility managementu spolu se všemi přidruženými službami. Perfektní technický stav objektů, ve kterých provozujete výrobní, administrativní či obchodní činnost, je nezbytný pro bezproblémový chod firmy a zároveň je vizitkou pro vaše obchodní partnery. Oboru se věnujeme od roku 2005. Naše skupina zaměstnává přes 4 500 lidí, kteří se starají o budovy v nejrůznějších odvětvích. Klademe důraz především na osobní přístup ke každému klientovi a nastavení služeb na míru jeho potřebám a požadavkům.

kompletni-tym.jpg (1.62 MB)

Systém kvality

Profesionální přístup a kvalita především.

Pečlivě vytváříme a opečováváme systém kvality, abychom byli schopni poskytovat nadstandardní servis.

Ve společnosti TSC Facility je zaveden integrovaný systém řízení.  Tento systém je vybudován a certifikován podle norem EN ISO 9001:2015 a EN ISO 14001:2015.

Společnost využívá CAFM software AFM od Alstanet. Jedná se o tiketový systém sledující jednotlivé zakázky od objednávky až po fakturaci. Umožňuje vše sledovat jak v PC, tak na mobilních zařízeních. Současně funguje jako kontrolní nástroj při sběru dat pro vyhodnocení klientských KPI a vnitrofiremních standardů.

fm-system-kvality.jpg (1.44 MB)

Umíme víc

Jsme součástí TSC Group.

TSC je zkratka anglického názvu Technical Services Company a vyjadřuje naše zaměření na poskytování služeb širokého spektra služeb pro různé skupiny zákazníků, od průmyslu přes jadernou energetiku až po zdravotnictví.

O skupině TSC

TSC Group je holdingová společnost zastřešující 10 firem zabývajících se facility managementem, úklidovými službami, čištěním průmyslových provozů a technologií, praním prádla pro nemocnice a jeho pronájmu, náhradním plněním a dalšími návaznými službami v oblasti personalistiky a specializovaných softwarových řešení. Do portfolia skupiny patří společnosti zabývající se úklidem, specializovaná společnost poskytující úklidové služby zdravotnickým zařízením, společnost zaměřená na průmyslové čištění, společnost zaměřená na odklakování a další. Skupina zaměstnává 4500 lidí. Obrat za rok 2021 je 100 mil. eur. Ve svém oboru je TSC Group největší skupinou v České republice a své aktivity rozvíjí v současnosti i na slovenském trhu.

VÍCE O TSC GROUP

Naše pobočky

Jsme vám nablízku. Máme hned několik poboček napříč Českou republikou. Najdete nás v Praze, Kolíně, Ostravě i Olomouci.

Kontakt

Sídlo

TSC Facility, s.r.o.

Stodolní 316/2
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

IČ: 607 11 175DIČ: CZ60711175

C 72003 vedená u Krajského soudu
v Ostravě

Pobočky

TSC Facility, s.r.o.

Budova IBC
Pobřežní 620/3
180 00 Praha 8

TSC Facility, s.r.o.

Budova Stupkova Office Center
Stupkova 952/18
779 00 Olomouc

TSC Facility, s.r.o.

Jiráskovo nám. 1486
280 02 Kolín 2

Ozvěte se nám

+420 703 470 438

info@tsc-facility.com

S čím Vám můžeme pomoci?